Mäng, mis ühendab!


Tallinnas 04.mail, kell 18.00 - 21.00, Pärnu mnt 67a, V korrusel Holistilises Kliinikus.
Koolitust viivad läbi mängu " Ava ja avasta" loojad Janne Kants ja Sille Jõgeva

Oleme "Ava ja avasta" mängu mänginud paljudes erinavates seltskondades ja kogenud mängu käigus tekkinud erilist positiivset elamust suhtlemisest. Inimesed on olnud siiralt liigutatud.  Me soovime, et võimalikult paljud inimesed saaksid sellisest kogemusest osa. 


4, mail ootame koolitusele kõiki, kes soovivad viia turvalisi ja ühtehoidvaid suhteid klassidesse, hobiringidesse, suvelaagritesse ja teistesse gruppidesse. Koolitusele on oodatud õpetajad, treenerid, noorsootöötajad, psühholoogid, koolitajad ja kõik teised, kes töötavad gruppidega ja on huvitatud looma oma grupis toetavat ühtekuuluvus tunnet.
Mäng sobib ideaalselt juhtudel, kus:
  • saadakse esmakordselt kokku ja soovitakse juba alguses luua toetav ja teineteist julgustav õhkkond;
  • klass või grupp hakkab koostööd lõpetama ja on aeg öelda teineteisele hüvasti. Kunagi pole hilja teada saada, et tagasihoidlik kaasõpilane on aastaid tegelenud hobiga, millest sina just vaimustusid või keegi on reisinud just seal, kuhu sina plaanisid just minna või olles mõnda aega otsinud mõttekaaslast, et alustada uue projektiga ja selgub, et see inimene keda otsid on aastaid istunud sinust paari meetri kaugusel. Samuti võimaldab mäng  öelda kaaslastele positiivseid asju, mis ehk muidu jääksidki välja ütlemata.
  • soovitakse oma grupis luua suuremat mõistmist, koostööd ja toetavat suhtumist. Kunagi pole hilja alustada, et tuua grupisisestesse suhetesse rohkem ühtsustunnet.
Koolitusel toimub õppimine läbi praktilise tegevuse. Mängime mängu mitmel erineval moel, et õppida seda kohandama erinevatele seltskondadele ja tingimustele. Sellel mängul on lõputult variante, sest puuduvad õiged ja valed vastused, puudub võistlemine ja võrdlemine, eesmärk on veeta kvaliteetselt päriselt olemise aega.

Lisainfo ja registreerimine:  tel: 55640559 või e-post: janne.kants@gmail.com